AP2114HA-3.3TRG1
Numărul produsului DigiKey
AP2114HA-3.3TRG1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP2114HA-3.3TRG1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP2114HA-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP2114HA-3.3TRG1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP2114HA-3.3TRG1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
90 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz – 1kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,75V la 1A