AL5809-20S1-7
Numărul produsului DigiKey
AL5809-20S1-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AL5809-20S1-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AL5809-20S1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AL5809-20S1-7
Descriere
IC LED DRVR LIN PWM 20MA SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI driver leduri 1 Ieșire Liniar – – Atenuare 20mA SOD-123
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire
60V
Producător
Diodes Incorporated
Curent - Ieșire/Canal
20mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
Stare piesă
Activ
Atenuare
Tip
Liniar
Aplicații
Panou informativ
Topologie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Comutatoare interne
Da
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
SOD-123
Tensiune - Alimentare (Min)
2,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Tensiune - Alimentare (Max)
60V