XBRR-24Z8UT-J-view-2
XBRR-24Z8UT-J
Numărul produsului DigiKey
602-XBRR-24Z8UT-J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBRR-24Z8UT-J
Descriere
RF TXRX MOD BT TH+U.FLTH
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4, Bluetooth Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă + U.FL Orificiu străpuns
Tip antenă
Integrat, Urmă + U.FL
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Curent - Recepție
14,5mA
Protocol
Curent - Transmisie
30mA
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C