XBRR-24Z8UM
Numărul produsului DigiKey
602-XBRR-24Z8UM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBRR-24Z8UM
Descriere
RF TXRX MOD BT TRACE + U.FL SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4, Bluetooth Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă + U.FL Montare pe suprafață
Tip antenă
Integrat, Urmă + U.FL
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Curent - Recepție
14,5mA
Protocol
Curent - Transmisie
195mA
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C