XBRR-24Z8ST-J-view-2
XBRR-24Z8ST-J
Numărul produsului DigiKey
602-XBRR-24Z8ST-J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBRR-24Z8ST-J
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 BTSMA TH
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4, Bluetooth Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă, SMA Orificiu străpuns
Tip antenă
Antena nu este inclusă, SMA
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Curent - Recepție
14mA
Protocol
Curent - Transmisie
32mA
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C