XBRR-24Z8RM
Numărul produsului DigiKey
602-XBRR-24Z8RM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBRR-24Z8RM
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4BT SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4, Bluetooth Bluetooth v4.2, Bluetooth v5.0, Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă Montare pe suprafață
Tip antenă
Antena nu este inclusă
Dimensiune program
1MB RAM
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Curent - Recepție
14mA
Protocol
Curent - Transmisie
193mA
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C