XBRR-24Z8RM-J
Numărul produsului DigiKey
602-XBRR-24Z8RM-J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBRR-24Z8RM-J
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 BT CAST SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4, Bluetooth Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă, Parapet Montare pe suprafață
Tip antenă
Antena nu este inclusă, Parapet
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Curent - Recepție
14,5mA
Protocol
Curent - Transmisie
30mA
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C