XBRR-24Z8PS
Numărul produsului DigiKey
602-XBRR-24Z8PS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBRR-24Z8PS
Descriere
RF TXRX MOD BT TRACE SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4, Bluetooth Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă Montare pe suprafață
Tip antenă
Integrat, Urmă
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Curent - Recepție
14mA
Protocol
Curent - Transmisie
193mA
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C