XBRR-24Z8CM
Numărul produsului DigiKey
602-XBRR-24Z8CM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBRR-24Z8CM
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 BT CHIP SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4, Bluetooth Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Cip Montare pe suprafață
Tip antenă
Integrat, Cip
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Curent - Recepție
14mA
Protocol
Curent - Transmisie
193mA
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C