XBRR-24ACM
Numărul produsului DigiKey
602-XBRR-24ACM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBRR-24ACM
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 BT CHIP SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4, Bluetooth Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Cip Montare pe suprafață
Categorie
Sensibilitate
-103dBm
Prod.
Interfețe în serie
I2C, SPI, UART
Serie
Tip antenă
Integrat, Cip
Ambalaj
Tavă
IC/piesă utilizată
EFR32MG
Stare piesă
Activ
Dimensiune program
Flash 1MB, 96kB RAM
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth
Curent - Recepție
14mA
Protocol
Curent - Transmisie
193mA
Modulație
DSSS
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C