XBP24-DMSIT-250 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Digi
În stoc: 5.293
Fișă de date
ISM general > 1GHz – Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă, RP-SMA Orificiu străpuns
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24-DMSIT-250
Numărul produsului DigiKey
602-1281-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBP24-DMSIT-250
Descriere
RF TXRX MOD ISM>1GHZRPSMA TH
Referință client
Descriere detaliată
Tip antenă
Antena nu este inclusă, RP-SMA
Tensiune - Alimentare
2,8V – 3,4V
Familie/Standard RF
ISM general > 1GHz
Curent - Recepție
55mA
Protocol
Curent - Transmisie
340mA
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C