XBP24-AUI-080 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Digi
În stoc: 17.006
Fișă de date
802.15.4 – Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă, U.FL Orificiu străpuns
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24-AUI-080
Numărul produsului DigiKey
602-1479-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBP24-AUI-080
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4U.FL TH
Referință client
Descriere detaliată
Tip antenă
Antena nu este inclusă, U.FL
Tensiune - Alimentare
2,8V – 3,4V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
55mA
Protocol
Curent - Transmisie
215mA
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C