XBP24-ASI-080 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24-ASI-080
Numărul produsului DigiKey
XBP24-ASI-080-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBP24-ASI-080
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4 – Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă, RP-SMA Orificiu străpuns
Tip antenă
Antena nu este inclusă, RP-SMA
Tensiune - Alimentare
2,8V – 3,4V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
55mA
Protocol
Curent - Transmisie
215mA
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C