XBP24-API-001J este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
802.15.4 – Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă Orificiu străpuns
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24-API-001J
Numărul produsului DigiKey
602-1477-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XBP24-API-001J
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Sensibilitate
-100dBm
Prod.
Interfețe în serie
UART
Serie
Tip antenă
Integrat, Urmă
Ambalaj
Vrac
IC/piesă utilizată
EM357
Stare piesă
Inactual
Dimensiune program
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
2,8V – 3,4V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
55mA
Protocol
Curent - Transmisie
215mA
Modulație
DSSS
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C