XB24CZ7PISB003
Numărul produsului DigiKey
602-1247-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB24CZ7PISB003
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4 Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă Montare pe suprafață
Tip antenă
Integrat, Urmă
Dimensiune program
32kB Flash, 2kB RAM
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
28mA – 45mA
Protocol
Curent - Transmisie
33mA – 59mA
Modulație
DSSS
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C