XB24CAPIS-001
Numărul produsului DigiKey
602-1899-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB24CAPIS-001
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4 – Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XB24CAPIS-001 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Sensibilitate
-102dBm
Prod.
Interfețe în serie
SPI, UART
Serie
Tip antenă
Integrat, Urmă
Ambalaj
Tavă
IC/piesă utilizată
EM357
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Dimensiune program
Programabil la DigiKey
Verificat
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
31mA
Protocol
Curent - Transmisie
45mA
Modulație
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C