XB24-API-001 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Digi
În stoc: 3.673
Fișă de date
802.15.4 – Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă Montare pe suprafață
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XB24-API-001
Numărul produsului DigiKey
602-1273-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB24-API-001
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Sensibilitate
-92dBm
Prod.
Interfețe în serie
UART
Serie
Tip antenă
Integrat, Urmă
Ambalaj
Vrac
IC/piesă utilizată
EM357
Stare piesă
Inactual
Dimensiune program
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
2,8V – 3,4V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
50mA
Protocol
Curent - Transmisie
45mA
Modulație
DSSS
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C