DC-ANT-24DP
Numărul produsului DigiKey
602-1064-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DC-ANT-24DP
Descriere
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Termen de livrare standard al producătorului
65 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz Wi-Fi Scripete, Basculare Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 1,8dBi Element tip tată RP-SMA Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
Producător
Digi
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
1,8dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Wi-Fi
Terminație
Element tip tată RP-SMA
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Înălțime (Max)
3,425" (87,00mm)