DFR0550-V2
Numărul produsului DigiKey
1738-DFR0550-V2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DFR0550-V2
Descriere
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 5"
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) 24 biți (RGB), TTL 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Producător
DFRobot
Pixeli puncte
800 x 480 (WVGA)
Ambalaj
Vrac
Interfață
24 biți (RGB), TTL
Stare piesă
Activ
Tip controler
Tip afișare
IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
5" (127,00mm)
Pas puncte
0,05mm l x 0,14mm Î
Suprafață de vizualizare
108,00mm l x 64,80mm Î