V36SE12004NRFA
Numărul produsului DigiKey
941-1007-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V36SE12004NRFA
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 50W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 4,2A 18V - 75V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
4,2A
Prod.
Putere (wați)
50 W
Serie
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, UVLO
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 122°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
88%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Pachet/cutie
Modul 8-DIP, Bloc 1/16
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,90" l x 0,34" Î (33,0mm x 22,8mm x 8,7mm)