THD1348HE
Numărul produsului DigiKey
603-2084-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THD1348HE
Descriere
FAN AXIAL 134X38MM 48VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 48V c.c. Pătrat - 134mm L x 134mm Î Sferă 490,0CFM (13,72m3/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
240 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
4 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 134mm L x 134mm Î
Greutate
1,6lb (725,7g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
5,00A
Flux de aer
490,0CFM (13,72m3/min)
Interval de tensiune
36 – 60V c.c.
Presiune statică
7,100inH2O (1768,5Pa)
Material - Cadru
Aluminiu
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Plastic
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C