S24SP12005PDFA
Numărul produsului DigiKey
941-1759-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S24SP12005PDFA
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 60W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 5A 9V - 36V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
5A
Prod.
Putere (wați)
60 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
92,8%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,41" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm)