QFR0824HHP6
Numărul produsului DigiKey
603-QFR0824HHP6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QFR0824HHP6
Descriere
AXIAL 80X80X38MM 24V PWM IP68
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 38,5CFM (1,08m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
36,4dB(A)
Prod.
Putere (wați)
1.92 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
4 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
38,5CFM (1,08m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,080A
Presiune statică
0,193inH2O (48,1Pa)
Interval de tensiune
14 – 26,4V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Protecție rotor blocat, Control PWM, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C