PMT-48V350W1AR este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 14
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 132V c.a., 180 – 264V c.a. Intrare
PMT-48V350W1Ax Drawing
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMT-48V350W1AR
Numărul produsului DigiKey
1145-1154-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMT-48V350W1AR
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 350W
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PMT-48V350W1AR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
7.3 A
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
87,5%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină
Tensiune - Intrare
90 – 132V c.a., 180 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
8,46" L x 4,53" l x 1,97” Î (215,0mm x 115,0mm x 50,0mm)