PMT-36V35W2BA
Numărul produsului DigiKey
1145-PMT-36V35W2BA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMT-36V35W2BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 36W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
1 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
36V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,90" L x 3,23" l x 1,14" Î (99,0mm x 82,0mm x 28,9mm)