PMT-30V50W2BA
Numărul produsului DigiKey
1145-PMT-30V50W2BA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMT-30V50W2BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 30V 50W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 30V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Curent - Ieșire 1
1.7 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
86%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
30V
Mărime/Dimensiune
3,90" L x 3,23" l x 1,18" Î (99,0mm x 82,0mm x 30,0mm)