PMT-24V35W1AA
Numărul produsului DigiKey
1145-1078-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMT-24V35W1AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 35W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMT-24V35W1AA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
1.46 A
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
85%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,86" L x 3,86" l x 1,50" Î (98,0mm x 98,0mm x 38,0mm)