PMR-48V1K5W1BTC
Numărul produsului DigiKey
1145-PMR-48V1K5W1BTC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMR-48V1K5W1BTC
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 1.5KW
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
31.25 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
92%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
8,03" L x 5,00" l x 1,59” Î (204,0mm x 127,0mm x 40,5mm)