PMC-24V300W1BA
Numărul produsului DigiKey
603-1640-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMC-24V300W1BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 12V 300W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 2 Ieșire 24V 12V – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
PMC-24V300W1BA Modele
Categorie
Curent - Ieșire 2
500 mA
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
87%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
2
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
7,83" L x 4,13" l x 1,61" Î (199,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Tensiune - Ieșire 2
12V
Agenție de aprobare
Schemă CB, CE, EAC, EN, SIQ, UL
Tensiune - Ieșire 3
Număr standard
50581; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Tensiune - Ieșire 4
Sarcină minimă necesară
Tensiune - Ieșire 6
Număr produs de bază
Curent - Ieșire 1
12.5 A