PMC-24V035W1AA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 40
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-24V035W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1241-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMC-24V035W1AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 35W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMC-24V035W1AA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
1.46 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
85%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,04" L x 3,82" l x 1,50" Î (128,0mm x 97,0mm x 38,0mm)