PMC-12V100W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1240-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMC-12V100W1AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
PMC-12V100W1AA Modele
Curent - Ieșire 1
8.33 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
84%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
6,22" L x 3,82" l x 1,50" Î (158,0mm x 97,0mm x 38,0mm)