PMC-12V035W1AA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 60
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a., 125 – 375V c.c. Intrare
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-12V035W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1238-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMC-12V035W1AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 35W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMC-12V035W1AA Modele
Curent - Ieșire 1
3 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
84%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 125 – 375V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,86" L x 3,82" l x 1,50" Î (98,0mm x 97,0mm x 38,0mm)