PMC-05V035W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1699-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMC-05V035W1AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 35W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
PMC-05V035W1AA Modele
Curent - Ieșire 1
7 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
79%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
3,86" L x 3,82" l x 1,50" Î (98,0mm x 97,0mm x 38,0mm)