PMC-05V015W1AA
Numărul produsului DigiKey
1145-1066-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMC-05V015W1AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 15W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMC-05V015W1AA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Eficiență
80%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
3,03" L x 2,01" l x 1,10" Î (77,0mm x 51,0mm x 28,0mm)