PM05S033A
Numărul produsului DigiKey
941-1739-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PM05S033A
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înlocuire regulator liniar Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 500mA 4,75V - 32V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Serie
Putere (wați)
2 W
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
OCP, OTP, SCP
Tip
Înlocuire regulator liniar
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Min)
4,75V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
32V
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,45" L x 0,30" l x 0,40" Î (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)