PACSR28018S
Numărul produsului DigiKey
941-1796-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PACSR28018S
Descriere
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 28V – – – 18A 85 – 265V c.a. Intrare
Categorie
Putere (wați)
504 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
93%
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,36" L x 2,00" l x 0,54" Î (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
28V
Curent - Ieșire (Max)
18A