PACSR24012S este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Delta Electronics
În stoc: 61
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 12,5A 85 – 265V c.a. Intrare
Delta Electronics PACSR Series AC-DC Modules | Digi-Key Daily
PACSR24012S
Numărul produsului DigiKey
941-1793-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PACSR24012S
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere (wați)
300 W
Producător
Delta Electronics
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Placă de bază, Detecție la distanță, Intrare universală
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Inactual
Eficiență
92,5%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 10-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,36" L x 2,00" l x 0,54" Î (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,529lb (240,00g)
Curent - Ieșire (Max)
12,5A