MEB-1K2A24T ABA
Numărul produsului DigiKey
1145-MEB-1K2A24TABA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MEB-1K2A24T ABA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis, Cu strat protector polimeric Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
50 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis, Cu strat protector polimeric
Eficiență
94%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
8,03" L x 5,00" l x 1,59” Î (204,0mm x 127,0mm x 40,5mm)