MEB-1K2A24T AAA
Numărul produsului DigiKey
1145-1273-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MEB-1K2A24T AAA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis, Cu strat protector polimeric Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MEB-1K2A24T AAA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
50 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
93%
Tip
Închis, Cu strat protector polimeric
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, PMBUS™, Pornire/oprire la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
8,03" L x 5,00" l x 1,59” Î (204,0mm x 127,0mm x 40,5mm)