MDS-250APB12 AA
Numărul produsului DigiKey
1145-1191-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-250APB12 AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
12.5 A
Prod.
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
90,5%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Ieșire standby, Ieșire universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,40" Î (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)