MDS-150AAS19 BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1014-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-150AAS19 BA
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19V 150 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Polarizare
Producător
Delta Electronics
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Mărime/Dimensiune
6,69" L x 3,35" l x 1,57" Î (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
Schemă CB, CE, EN, UL
Tensiune - Ieșire
19V
Număr standard
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Curent - Ieșire (Max)
7,89A
Greutate
1,7lb (771,1g)
Putere (wați)
150 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
500mW (max.)