MDS-100BPS24 BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1114-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-100BPS24 BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 80W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
MDS-100BPS24 BA Modele
Curent - Ieșire 1
3.3 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,25" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)