MDS-100APS24 BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1012-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-100APS24 BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 80W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
MDS-100APS24 BA Modele
Curent - Ieșire 1
4.2 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
88%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,22" Î (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)