MDS-090AAS24 BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1020-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-090AAS24 BA
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Referință client
Descriere detaliată
24V 90 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Polarizare
Producător
Delta Electronics
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Serie
Eficiență
Nivel V
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Formă
Desktop (Clasa II)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Mărime/Dimensiune
5,91" L x 2,36" l x 1,38" Î (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
Schemă CB, CE, EN, UL
Tensiune - Ieșire
24V
Număr standard
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Curent - Ieșire (Max)
3,75A
Greutate
0,993lb (450,42g)
Putere (wați)
90 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
500mW (max.)