MDS-065APS15 BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1018-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-065APS15 BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 65W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
MDS-065APS15 BA Modele
Curent - Ieșire 1
4.2 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
85%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,20" Î (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)