MDS-065APS12 BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1019-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-065APS12 BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MDS-065APS12 BA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
85%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,20" Î (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)