MDS-040APS18 BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-040APS18 BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 18V 40W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 18V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
MDS-040APS18 BA Modele
Curent - Ieșire 1
2.2 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
84%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
18V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,90" Î (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)