MDS-040APS15 BA
Numărul produsului DigiKey
1145-MDS-040APS15BA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-040APS15 BA
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MDS-040APS15 BA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.7 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
84%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,90" Î (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)