IMA-S400-24-ZNPLI
Numărul produsului DigiKey
1145-1201-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IMA-S400-24-ZNPLI
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 400W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 80 – 275V c.a., 120 – 300V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
16.7 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
94%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
80 – 275V c.a., 120 – 300V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
6,96" L x 4,00" l x 1,60" Î (176,8mm x 101,6mm x 40,6mm)