H60SB0A050NRDC
Numărul produsului DigiKey
1145-1289-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
H60SB0A050NRDC
Descriere
DC DC CONVERTER 0-60V
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 0 – 60V – – – 50A 9V - 60V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
50A
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, UVLO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
98%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Bloc parțial
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Mărime/Dimensiune
2,49" L x 2,39" l x 0,51" Î (63,2mm x 60,6mm x 13,0mm)